O vzdělávacím institutu

Mateřská škola AGEL s.r.o. vznikla v roce 2011 a byla původně zaměřena na výchovu a vzdělávaní dětí v předškolním období.

Brzy se však ukázalo, že k tomu, aby byla škola na trhu konkurenceschopná, je důležité poskytovat širší nabídku vzdělávacích služeb. Své služby začala nabízet ve formě praktických workshopů pro rodiče dětí i pedagogické pracovníky. Právě tato setkávání byla východiskem  pro rozšiřování naší působnosti.

V dnešní době nabízíme semináře a kurzy pro pedagogické pracovníky, které vedou erudovaní lektoři, především s praxí v nabízených oblastech vzdělávání. Tým lektorů je složen z lidí, kteří mají lidský přístup, nabízejí nejen svou odbornost, ale zároveň obsahovou náplň, kterou pedagogičtí pracovníci uplatní především ve své praxi.

Cílem DVPP je poskytnout pedagogickým pracovníkům především takové vzdělávání, které uplatní na svých pracovištích, obohatí si svůj metodický repertoár a posílí své profesní kompetence.

Nabízíme především semináře, které poskytnou vhled do praktických situací ve vzdělávacím procesu a pedagogové si odnesou ze seminářů praktické návody využitelné pro jejich práce s dětmi předškolního věku.

Všechny nabízené semináře jsou akreditovány v rámci DVPP MŠMT (odkaz na Akreditace)

Vzdělávací institut MŠ AGEL s.r.o. najdete v areálu Vítkovické nemocnice a.s.